menu
Kontaktujte nás 7 dní v týždni
likvidácia dezinsekcia švábov

Dezinsekcia švábov profesionálne

Na základe objednanej služby a dohodnutého termínu Vás navštívia naši pracovníci. Po príchode zhodnotia situáciu a stav zamorenia priestorov, zvolia vhodnú metódu dezinsekcie a kombináciu biocídnych prípravkov. Dezinsekciu švábov realizujeme aplikáciou postreku alebo formou požerových nástrah (gély).

Šváby sú všeobecne veľmi odolný hmyz, rýchlo sa rozmnožujú, a navyše, sú majstrami v ukrývaní. Voľnopredajné prípravky nie sú účinné a ich používanie zapríčiňuje rozliezanie švábov do okolitých miestností či susedných bytov. Pre úspešné a rýchle zlikvidovanie švábov vo vašom objekte je potrebné kontaktovať špecialistov na likvidáciu škodcov.

likvidacia svabov logo

Dezinsekciu – likvidáciu švábov zabezpečujeme pre:

Šváby vyskytujúce sa na našom území

Na našom území sa najčastejšie vyskytujú šváby druhu rus domový, šváb obyčajný a sporadicky aj šváb americký, či šváb hnedopásavý. Šváby sú svetloplaché čo znamená, že aktívne sú najmä v noci. Sú dobrý bežci a vnímajú aj tie najmenšie otrasy. Šváby svojou prítomnosťou znehodnocujú potraviny, kontaminujú uskladnené komodity a poškodzujú rôzne materiály. Môžu poškodiť elektrické spotrebiče a dokonca spôsobiť aj skrat elektrického prúdu. Prítomnosť švábov predstavuje pre ľudí taktiež aj zdravotné riziko.

RUS DOMOVÝ

(Blattella germanica)

ŠVÁB OBYČAJNÝ

(Blatta orientalis)

ŠVÁB AMERICKÝ

(Periplaneta americana)

ŠVÁB HNEDOPÁSAVÝ

(Supella longipalpa)